ÇANAKKALE ASSOS BOZCAADA

695 TL (5 TAKSİT)

29 Ağustos 2019: Akşamı saat 21:00’da Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Çanakkale’ye varıyoruz.

1.GÜN (30 Ağustos 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Aynalı Çarşı, Nusret Mayın gemisi ve Çimenlik Kalesi gezileri sonrası Eceabat’a geçiyoruz. Akşam saatlerine kadar Şehitlik gezisi yapıyoruz. Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliğini gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Morto Koyu, Çanakkale savaşlarında şehit düşen 253 bin şehidimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan Çanakkale Şehitleri Abidesi gezisini yapıyoruz. Daha sonra Seddülbahir, Yahya Çavuş Şehitliği ve Anıtı, Çanakkale savaşları sonrasında bulunan silah, Mermi Çeşitleri, Giysi ve savaşla ilgili fotoğrafları teşhir eden Kabatepe Müzesi Anzak Koyu-Tören Alanı, Kanlı Sırt, Avustralya Anıtı, Kara savaşlarına katılan ilk birlik olan 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Yeni Zelanda ve Mustafa Kemal Paşa’nın Conk Bayırında 10 Ağustos 1915 Taaruz Emrini verdiği yer olan Atatürk Anıtını gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Çanakkale’deki Otelimizde…

2.GÜN (31 Ağustos 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Truva antik kenti gezisi yapıyoruz. Sonrasında Geyikli’den feribota binip Bozcaada’ya geziyoruz. Tüm gün Bozacaada gezisini yapıp Yöresel alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası feribota binip otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN (01 Eylül 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Assos’a hareket ediyoruz. Bugün tüm gün Assos Behramkale, Zeytinyağı Müzesi, Tahta Kuşlar, Ayvalık ve Şeytan Sofrasıı turu . akşam yemek molası sonrası Ankara’ya hareket sabah saatlerinde gezimizin Ankara’da nihayetlenmesi….

GEZİ ÜCRETİ: 675-TL (NAKİT) – 680-TL (TEK ÇEKİM) – 695-TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FARK: 200-TL

00-06 YAŞ ÇOCUK: ÜCRETSİZ (koltuk verilmez)- 07-12 YAŞ: 525-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Çanakkale’de 3* Otel’de 2 gece konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Şezlong, Şemsiye, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Tüm Feribot ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.