BURSA ERDEK İZNİK

625 TL (5 TAKSİT)


BURSA GEZİSİ

CUMALIKIZIK - MUDANYA- TRİLYE - GÖLYAZI-AVŞA ADASI-İZNİK - ERDEK - YALOVA

29 AĞUSTOS – 01 EYLÜL 2019 // 2 GECE, 3 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAM

29 AĞUSTOS 2019: Saat 23.59’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlarımızın ve molaların ardından sabah saatlerinde Cumalıkızık’a varıyoruz.

1.GÜN (30 AĞUSTOS 2019): Cumalıkızık’da kahvaltımızı aldıktan sonra Bursa Şehir merkezi gezisi için hareket ediyoruz. Bursa’da Tophane, Orhan Gazi-Osman Gazi Türbesi, Yeşil Türbe, Ulu Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Kestane Şekeri Alışverişi için serbest zaman verdikten sonra Mudanya’ya hareket ediyor ve burada sahilde çay kahve molası veriyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Mütareke Evi’ni geziyor ve Trilye’ye geçiyoruz. Sahilde kısa bir serbest zaman sonrası akşam yemek ve geceleme için Bursa’ Merkez’deki otelimizdeyiz…

2.GÜN (31 AGUSTOS 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Erdek Limanına gidip deniz otobüsü ile Avşa Adasına gidiyoruz. Avşa Adasında öğle yemeğimizi alıp gezimizi yapıp denize girmek ve alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Deniz otobüsümüze binip Erdek Limanından bizi bekleyen otobüsümüze binip Erdek ve Ocaklar Köyü gezilerimizi yapıyor ve Bursa’daki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde….

3.GÜN (1 EYLÜL 2019): Otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Uluabat Gölü’ne geçiyoruz. Burada göle ulaştığımızda Gölyazı gezimizie başlıyoruz. Öncelikle St. Constantinus Manastırını ziyaret edip fotoğraf çekilip ardından Ağlayan Çınar’a gidiyoruz. Burada kısa bir serbest zaman verip daha sonra rehberimiz eşliğinde İznik’e geçiyoruz. Burada Ayasofya Müzesi, Çinili Camii, Nilüfer Hatun İmareti, Lefke Kapı ve Roma Dönemi Kalıntılarını geziyor ve Yalova’ya hareket ediyoruz. Burada Yürüyen Köşk ve Panoramik Şehir Gezisi sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 595-TL (NAKİT) – 610-TL (TEK ÇEKİM) – 625-TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 180-TL

00-06 yaş çocuk: ÜCRETSİZ(KOLTUK VERİLMEZ) - 07-12 yaş çocuk: 500-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Bursa’da şehir merkezinde 3* Otel’de 2 gece konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Avşa Adası vapur ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Bursa’da şehir merkezinde 3* Otel’de 2 gece konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Avşa Adası vapur ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.